Zielona kawa- łatwiejsze odchudzanie

Zielona kawa- łatwiejsze odchudzanie

Jednym z największych problemów dzisiejszych czasów jest niestety otyłość. Coraz więcej osób zmaga się ze zbędnymi kilogramami. Duża część z nas sięga po suplementy diety by przyspieszyć proces spalania. Ostatnio modne stały się tabletki „Green Coffee 5k„ Czym są i jak działają?

Ziarna zielonej kawy zawierają kwas chlorogenowy. Jest to antyoksydant, która zmniejsza absorpcję cukrów. Skutkuje to tym, że nasz organizm musi korzystać ze swoich zapasów. Ziarna wyżej wymienionej kawy zawierają oczywiście kofeinę. Ta natomiast likwiduje uczucie zmęczenia zarówno fizycznego jak i psychicznego. Działa pobudzająco, przez co jesteśmy w stanie intensywniej ćwiczyć. Pojawiają się także badani które wykazują, że kofeina przyspiesza metabolizm nawet o 11%! Czy nie brzmi to kusząco?

Jednak decydując się na rozpoczęcie suplementacji tymi tabletkami trzeba też zachować zdrowy rozsądek. Same tabletki nic nie pomogą bez zdrowej diety i aktywności fizycznej. Może i kofeina ma po części dobry wpływ na nasz organizm, ale nie zapominajmy o złych stronach. Jej przedawkowanie może skutkować m. in. skokami ciśnienia, kłopotami z koncentracją. Kiedy jesteśmy pobudzeni nie możemy zasnąć. Brak snu też odbija się na zdrowiu.

No dobrze a jaka jest cena za ten produkt? „Green Coffee 5k” kosztuje ok 160 zł za 60 tabletek. Cena jak za mający dobre opinie suplement diety nie jest za wysoka. Może warto spróbować. Najważniejszy w tym wszystkim jest umiar i dystans do tego rodzaju produktów.